ozon terapi , Cosmoline HB Klinik , medikal cilt bakımı

Cosmoline HB Klinik

İnsanlar yüzyıllardır güzel görünmek için hep çaba göstermişlerdir. Bu çabalarını kimi zaman doğal yöntemlerle kimi zaman da uzman kişilerden destek alarak gerçekleştirmişlerdir.

Güzellik kavramı insanlar için hep özgüvenin simgesi olmuştur. Çünkü aynaya baktıklarında hoşlanmadıkları noktalarını ve bölgelerini görmek insanları mutsuzluğa ve karamsarlığa itmiştir.

Tüm toplumlarda güzellik ve fiziksel cazibe insanlar için her zaman önemli bir durum olarak sunulmuştur. Bu nedenle de sürekli bir çaba içerisinde olmuş ve istediklerini elde edebilmek için türlü yöntemler uygulamışlardır.

Günümüz koşullarında bunu elde edebilmek artık çok daha kolay ve erişilebilir hale gelmiştir. Özellikle birçok farklı tekniğin keşfedilmesi ve teknolojinin yaygın kullanımı kadınların işini çok daha kolaylaştırmaktadır.

Cosmoline HB Klinik, sağlık ve güzellik alanında en son teknikleri ve teknolojiyi kullanarak medikal estetik konusunda Tarsus’ta 2015 yılından beri hizmet vermektedir. Deneyimli kadrosuyla Tarsuslulara en uygun çözümleri sunarak danışanlarına sağlıklı ve güzel hissetmelerini sağlarken etik değerlerden ödün vermeden, dürüst, güvenilir ve yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Cosmoline HB Klinik, lazer epilasyon, medikal cilt bakımı, botoks, dolgu, mezoterapi, PRP, altın iğne gibi güzellik seçeneklerinin yanında ozon terapi, ozon sauna, aşırı terleme tedavisi, çatlak topuk bakımı, batık tırnak, mantarlı tırnak, nasır ve siğil tedavisi gibi sağlık çözümleri de sunmaktadır.

Ayrıca Uzman Diyetisyen kontrolünde sağlıklı beslenme danışmanlığı, Syneron Velashape ve lipolitik mezoterapi uygulamaları ile sağlıklı beslenme ve sağlıklı kilo verme konularında da hizmet vermektedir.

Son yıllarda birçok hastalığın tedavisinde rutin uygulamaların yanında kullanılan alternatif yöntemlerin en önemlilerinden biri olan Ozon Terapisi, Cosmoline HB Klinik’in en fazla talep gören uygulamalarından biridir.

Oksijen, yeryüzünde yaşam sürdüren tüm canlı varlıklar için büyük önem taşır. Yaşamsal süreçte taşıdığı önem hastalık tedavisinde de görülür. Ozon tedavisi, ozonun dezenfektan görevi görmesi ve temizleyici bir etkiye sahip olmasının uzmanlar tarafından fark edilmesi üzerine geliştirilmiştir.

Ozon tedavisinin birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Bunlar:

– Ciltte gençleşme hissi

– Gerginlikten uzaklaşma

– Adrenalin hissini biraz kontrol altına alma

– Bağışıklık sistemini güçlendirme

– Hormonları normal seyrine getirme

– Hafızayı güçlendirme

– Eklem ağrılarını azaltma

– Kan dolaşımını hızlandırmadır.

Cosmoline HB Klinik, danışanlarının yaşadığı bu problemlerin çözümü için ozon terapisi uygulaması hakkında bilgi vermek ve uygulama için uzman kadrosuyla tüm Tarsuslulara hizmet vermektedir.

www.cosmoline.net

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.

gabile sohbet youtube video indir instagram video indir Sohbet zurna