whitefest , whitefest rezervasyon , whitefest fiyat


Kış aylarında doyasıya eğlenmek ve birbirinden güzel anlarla zaman geçirmek isteyenlerin tek tercihi Uludağ Festivali Whitefest oluyor. Tahmin ettiğinizden daha fazla eğlence, sınırsız dans ve sınırsız müzik.. Yeni arkadaşlıklar edinmek istiyorsanız, isteklerinizi karşılayacak bir whitefest fiyat arayışına girdiyseniz, Festivalbudur ailesi olarak size istediklerinizi sunmayı hedefliyoruz.

Her sene birbirinden farklı ve eğlenceli aktiviteleri ortaya koyduğumuz Uludağ Festivali Whitefest ile artık kış aylarını evlere kapanarak geçirmek yerine doyasıya eğlenmenin tadını çıkartıyoruz. Birbirinden ünlü isimleri tek bir festivalde görmek ve kışı daha öncesinde olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde geçirmek adına hiç zaman kaybetmeden whitefest rezervasyon yaptırmalı ve eğlence için geri sayıma başlamış olacaksınız. Her geçen gün ortaya çıkan sürprizleri takip etmek ve bunlardan haberdar olmak için bizi takip etmeniz gerekmekte.

Bütün festival severlerin bir arada yer aldığı Uludağ Festivali Whitefest ile beraber sadece, doyasıya müzik ve dinlemenin keyfini yaşamıyorsunuz, bununla beraber birçok farklı aktivite de yine festival kapsamında yararlanmış oluyorsunuz. Dolayısıyla festivale geldiğiniz zaman istediğiniz aktivitelere katılarak buradan eğlenceli ve unutulmaz anlarla ayrılmış oluyorsunuz.

Her sene üniversite ara dönemlerinde 3 periyot halinde Uludağ’da gerçekleşen Türkiye’nin En Büyük Gençlik Festivali Whitefest, 24 şehirden, 90 üniversite, 164 kampüs’te 12.000 ‘den fazla üniversite öğrencisi ve 400 aktif satış temsilcisi ile üniversite gençliğini bir araya getirir, 120 Saat boyunca sınırsız eğlence sunar. Türkiye’nin en büyük kayak ve eğlence merkezinde Türkiye’nin en büyük sanatçıları ile gençleri buluşturur, Türkiye’nin en büyük tur operatörü Jolly Tur’un gençlik markası Festivalbudur farkı ve güvencesi ile bir festivalden daha fazlasını verir.

www.festivalbudur.com

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

gabile sohbet youtube video indir instagram video indir Sohbet zurna